Píší nám členové

22.05.2009

Náš rehabilitační pobyt v Nové Senince

Náš zimní pobyt o jarních prázdninách jsme se rozhodli strávit s rodiči a dětmi ze svazu SPMP, konané v Nové Senince v Jeseníkách nedaleko Sterého Města pod Kralickým Sněžníkem. První kamarádské přivítání na chatě Seninka rozptýlilo sebemenší naše obavy o kolektivu , který již několik let jezdí na tuto chatu. Ubytování bylo příjemné a personál chaty velice ochotný.
Z některých našich jiných pobytů jsme měli strach ze stravování, protože jsme si většinou vařili sami. Ale za celý pobyt jsme nezaznamenali jídlo , které by nám nechutnalo. Jídla byla díky výborným kuchařkám, kterým patří naše poděkování, opravdu domácí a velice chutná. O tom svědčí i to, že jídla která naše Petra doma nejí , tak tady slupla jako malinu. Protože jsme neměli nouzi o sníh, tak jsme každý den chodili na krátké výlety nebo lyžovali či jezdili na lopatě. Večer se pro naše děti pořádaly hry a zábava. Proběhlo i promítání diapozitivů z kraje Jeseník s odborným výkladem bývalého člena horské služby. Závěr dne a na dobrou noc vždy završila hra na kytaru v podání Evy Novotné. Děti si postavily na stráni ze sněhu iglu a od něho se jezdilo na pytlích naplněných senem. Na závěr dostaly všechny děti diplomy, medaile a spoustu dalších dárků , které si zasloužily za to jak se snažily.
A přesto, že péče o naše děti je občas náročná, tak jsme si ten týden užili a odpočali. Našli jsme zde mnoho kamarádů a nechtělo se nám věřit , že to všechno tak rychle uběhlo. Už teď se celá naše rodina těší na další akce pořádané p. Kučerou, kterému patří naše největší poděkování za to, že jsme měli možnost poznat opravdu skvělý kolektiv.      
   
Na shledanou na dalších akcích se těší Vymazalovi.

AKCE

Akce v únoru 2020

kino Lucerna

Akce v březnu 2020

Diskotéka

Další připravované akce v roce 2020

Letní ozdravný pobyt, tábor


VYCHÁZKY DO PŘÍRODY

Sobota 7. březen 2020

Podolí - Horákov

Sobota 4. duben 2020

Alexandrovka