PLÁNOVANÉ AKCE

22. září, úterý – 12. ročník turnaje v kuželkách

Turnaj se měl konat v pátek 24. dubna. Nový termín 12. ročníku turnaje v kuželkách je úterý 22. září 2020.
Tradiční turnaj se bude jako vždy konat v kuželně Sokola v Husovicích. Soutěžit bude tentokrát 12 pětičlenných družstev z Brna i z okolí. Věříme, že přijedou i naši tradiční rivalové, které jsme již samozřejmě pozvali. Sraz je v 8 hodin dopoledne, házet se začne v 9 hodin a předpokládáme, že to vše zvládneme tak, abychom skončili někdy kolem třetí odpoledne. Do našich družstev budou hráče kvalifikovat „tety“, které vedou pondělní koulení, protože ty mají nejlepší přehled o tom, jak kdo hází. Turnaje se bohužel opět mohou účastnit jen hráči, trenéři, asistenti a organizátoři. I tak budeme mít co dělat, abychom se tam všichni vešli.
Určitě ale budeme všem našim borcům držet palce, aby jim kuželky padaly. A nejlepší zpráva nakonec:
Turnaj se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.

Vážení milovníci kina.

Na konec letošního roku jsme pro Vás v kině Lucerna připravili dvě filmová představení. Doufáme, že tentokrát si je opravdu užijete.

V neděli 4. 10. 2020 v 10:00 hodin českou komedii 3Bobule
Po mnoha sklizních… Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně
hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla
a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)… (www.fdb.cz – Bioscop)

V neděli 22. 11. 2020 v 10:00 hodin českou fantasy pohádku Princezna zakletá v čase
Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba
naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit. (www.fdb.cz – Bohemia Motion Pictures)
Vstupné je pro členy SPMP 30 Kč, pro nečleny 40 Kč.
Přijďte včas, abyste pozdním příchodem nerušili ostatní.

Vážení příznivci diskoték.

Protože na jaře diskotéka odpadla, připravili jsme na podzim pro vás dvě.
První je v pátek 9. října 2020 – Dočasně zrušeno!
Druhá bude ve čtvrtek 5. listopadu 2020
Zatím doufáme, že se uskuteční.
Na Musilce si při muzice můžete zatancovat a pobavit se co hrdlo, nohy a kapsa ráčí.
Vstupné je 50,-Kč. Platit se bude jako obvykle, nejpozději při vstupu do sálu.
Začínáme v 15 hodin a končit budeme v 18 hodin. Vezměte si sebou dobrou náladu a hlavně si vezměte pohodlné boty, které nedělají na podlaze čmouhy.

17. říjen 2020, sobota – Společenské odpoledne 2020 – Zrušeno!

Bude se konat v Hodoníně v sále restaurace Marina. Začátek je ve 14. hodin, sál bude otevřen od 13. hodin. Předpokládaný konec je v 18. hodin.
Vstupné je 150 Kč. Cena obědu je 200 Kč. (kuřecí řízek, bramborový salát, pití)
Autobus bude přistaven v 11.45 u Bohémky. Cena jízdného je 200 Kč při plně obsazeným autobusu. Pokud nebude autobus plně obsazen, budeme v autobusu vybírat doplatek.
Přihlášky emailem nebo písemně do 10. září a musí obsahovat počet osob a počet obědů. Zaplaceno musí být do konce září. Hotově na sekretariátě, (po dohodě s p. Andělkou Kučerovou na kuželkách) nebo převodem na náš účet 2700834144/2010. V poznámce uvést Vaše jméno a co platíte – vstupné, obědy a počet osob.

6. prosinec 2020, neděle – Mikulášská besídka – poslední akce roku 2020

V neděli 6. prosince se sejdeme v kulturním domě na Musilce v Husovicích při tradiční Mikulášské besídce a přátelském setkání s kamarády. Na programu bude hudba a tanec. Pro hodné dětičky budou možná i nějaké balíčky a pro ty nedobré a neposlušné si určitě přijde čert.
Začátek je ve 14. hodin, konec kolem 18. hodiny. Vstupné je 50 Kč.
Žádám všechny rodiče, kteří mohou sehnat sponzorsky nějaké ovoce nebo cukrovinky, aby se ozvali, nebo nám dali kontakt na koho se obrátit. Děkujeme.