PLÁNOVANÉ AKCE

Zimní ozdravný rehabilitační pobyt – leden 2021

Dobrý den,

Protože jsme optimisté, tak stále věříme, že začátkem roku bude možné uspořádat náš obvyklý zimní rehabilitační pobyt v Beskydech.

Proto vám o něm ZDE poskytujeme informace pro vážné zájemce. Pečlivě si je pročtěte!

Pěkné svátky přeje
výbor SPMP Brno.

Vážení milovníci kina.

Na konec letošního roku jsme pro Vás v kině Lucerna připravili dvě filmová představení. Doufáme, že tentokrát si je opravdu užijete.

V neděli 4. 10. 2020 v 10:00 hodin českou komedii 3Bobule
Po mnoha sklizních… Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně
hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla
a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)… (www.fdb.cz – Bioscop)

V neděli 22. 11. 2020 je promítání zrušeno!
Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba
naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit. (www.fdb.cz – Bohemia Motion Pictures)
Vstupné je pro členy SPMP 30 Kč, pro nečleny 40 Kč.
Přijďte včas, abyste pozdním příchodem nerušili ostatní.

Vážení příznivci diskoték.

Protože na jaře diskotéka odpadla, připravili jsme na podzim pro vás dvě.
První je v pátek 9. října 2020 – Dočasně zrušeno!
Druhá bude ve čtvrtek 5. listopadu 2020
Také tato diskotéka se ruší!
Na Musilce si při muzice můžete zatancovat a pobavit se co hrdlo, nohy a kapsa ráčí.
Vstupné je 50,-Kč. Platit se bude jako obvykle, nejpozději při vstupu do sálu.
Začínáme v 15 hodin a končit budeme v 18 hodin. Vezměte si sebou dobrou náladu a hlavně si vezměte pohodlné boty, které nedělají na podlaze čmouhy.

17. říjen 2020, sobota – Společenské odpoledne 2020 – Zrušeno!

Bude se konat v Hodoníně v sále restaurace Marina. Začátek je ve 14. hodin, sál bude otevřen od 13. hodin. Předpokládaný konec je v 18. hodin.
Vstupné je 150 Kč. Cena obědu je 200 Kč. (kuřecí řízek, bramborový salát, pití)
Autobus bude přistaven v 11.45 u Bohémky. Cena jízdného je 200 Kč při plně obsazeným autobusu. Pokud nebude autobus plně obsazen, budeme v autobusu vybírat doplatek.
Přihlášky emailem nebo písemně do 10. září a musí obsahovat počet osob a počet obědů. Zaplaceno musí být do konce září. Hotově na sekretariátě, (po dohodě s p. Andělkou Kučerovou na kuželkách) nebo převodem na náš účet 2700834144/2010. V poznámce uvést Vaše jméno a co platíte – vstupné, obědy a počet osob.

6. prosinec 2020, neděle – Mikulášská besídka – poslední akce roku 2020 – V nebi i v pekle je zavřeno – besídka se ruší!

V neděli 6. prosince se sejdeme v kulturním domě na Musilce v Husovicích při tradiční Mikulášské besídce a přátelském setkání s kamarády. Na programu bude hudba a tanec. Pro hodné dětičky budou možná i nějaké balíčky a pro ty nedobré a neposlušné si určitě přijde čert.
Začátek je ve 14. hodin, konec kolem 18. hodiny. Vstupné je 50 Kč.
Žádám všechny rodiče, kteří mohou sehnat sponzorsky nějaké ovoce nebo cukrovinky, aby se ozvali, nebo nám dali kontakt na koho se obrátit. Děkujeme.